İş kurma fırsatları

 

İŞ ARAMA, İŞ KUR !

Relite Gold  Profesyonel Altın ve Gümüş kaplama Sistemleri ile kar oranı yüksek bol kazançlı İş kurma fırsatları…Hazır paketler hemen İşe  başlayabilirsiniz !

Sayın Misafirler Öncelikle, Sitemize Hoş geldiniz ilginiz için teşekkürler.

Avrupa ve Amerika’da çok yaygın olan Mobil Altın, Gümüş, Nikel, Bakır kaplama Cihazı ve Sıvıları ile  bol kazançlı, ister kendi İşinizi kurun, isterseniz kendi İşinizde kullanın.

Son Teknoloji İthal Elektroliz Cihazlarımız ve ileri teknoloji Üretilmiş Solüsyonlarımızla, tüm iletken Metallere, gerçek 24 ayar Altın, 925 Gümüş, Bakır ve Nikel kaplama yapabilirsiniz. Mikron kalınlığında yapılan kaplamalar kararmaz paslanmaz oksitlenmez ve uzun yıllar kalıcıdır. Kaplanacak Objenin boyutları sınırlı değildir ve gerekirse Objeyi Mobil Sistemimizle yerinde sökmeden de kaplaya bilirsiniz. Ful Otomatik Sistemimizle bunların hepsini 1 Saat eğitimden sonra kendiniz yapabilirsiniz. Tabii biraz da Sizin becerinize ve kabiliyetinize kalmış !!!

Türkiye’de yaygın olmayan bu İş sektörü, yüksek kar oranı ile, iyi kazanç sağlaya bileceğiniz İşi kolay ve çabuk öğrenebileceğiniz bir İş fırsatı.

İş alabileceğiniz Sektörlerden bir kaçı: Elektrik, Elektronik, Konutlar, Oteller, Otomotiv, Organizasyonlar, Sanat, Telekomünikasyon, Denizcilik, Takı, Bujiteri, Kozmetik, Medikal, İnşaat/Yapı, Dekorasyon gibi daha bir çok Sektörde İş yapabilirsiniz.

Paketlerimiz

_________________________________________________________________________________________________________

PROFESYONEL PAKET

-RG 1000 50 amp Elektrolize Ful Otomatik
 *15 Bin liralık İş yapabileceğiniz*
-1 Litre 24 ayar Altın Solüsyonu
 1 er Litre Cleaner, Aktivator, Krom stripper.
 0,5 Litre Nikel, Bakır, Gümüş, Polish
-Vakumlu Cila Makinesi
 Keçeleri ve Cilaları
-Ultrasonik yıkama makinesi
 Yıkama Solüsyonu
-2000 Broşür
-1 Hafta Eğitim
-2 Yıl teknik destek

Paket Fiyatı için Lütfen İletişim kurun.[iletişim]

 

 

 

 

Kaplama Solüsyonları: Tüm ihtiyacınız olan kaplama Solüsyonlarınızı bizden temin edebilirsiniz.

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Premium Drupal Themes by Adaptivethemes